VšĮ Skuodo informacijos centras

Lenkimų Bebrynas

Gamta

Šis "Lenkimų bebrynas" driekiasi per Margininkų botaninį – zoologinį draustinį apie ~3 km. Šią lankytiną vietą galima pavadinti ne tik objektu, bet ir maršrutu, kadangi šį ruožą supa įspūdingų pušų bei kitos augmenijos grožis.
Keliukas žvyruotas/akmenuotas, puikiai tinkantis eiti pėsčiomis arba važiuoti divračiu. Keliuko pabaigoje maloni staigmena – bebrynas, kurio atodangą plačiau galima pamatyti iš medinio bokštelio.
Prieš pasukant link bokštelio yra medinė lenta su nuoroda į kurią pusę sukti, jeigu vykstama automobiliu, šį galima palikti prie lentelės ir toliau keliauti pėsčiomis.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Va
    Vaidutis
    2023-05-18

    Medinis bokštelis ir lentinis takelis prie jo puikiai įrengti. Vaizdas iš bokštelio nuostabus. Pasiekti bebrynės bokštelį pirmą kartą (važiavau automobiliu) gana painu. Prie kelio „Skuodas - Darbėnai“ nėra jokios nuorodos. Gerai kad Juodeikiuose yra tik vienas keliukas į link miško (į Latvijos pusę). Važiuojant juo yra rodyklės į kažkokią (tiksliai nepamenu) demonstracinę vietą. Reikia susigaudyti, kad tai ir yra link bebrynės bokštelio. Važiuojant pagal tas rodykles tikslą pasiekti lengva.