VšĮ Skuodo informacijos centras

Užimtumo tarnyba kviečia

Užimtumo tarnyba kviečia nedirbančius ir dirbančius asmenis dalyvauti aukštą pridėtinę vertę kuriančių kvalifikacijų ir kompetencijų įgijimo priemonėje. Priemonė skirta siekiantiems įgyti IT sektoriaus, inžinerijos ar kitų šiuolaikinės darbo rinkos poreikius atitinkančių kvalifikacijų ir kompetencijų bei pritaikyti jas darbinėje veikloje.

Galite rinktis įvairias mokymo programas, pvz.: duomenų analitikos, CNC mokymo, automatinio testavimo, Php programavimo, Web dizaino, e. pardavėjo-konsultanto, jaunesniojo sistemų administratoriaus, Java ar JavaScript programuotojo, kompiuterinio tinklų aptarnavimo techniko, maketuotojo, metalo apdirbimo staklių operatoriaus, kompiuterinio projektavimo, AutoCAD programos ir kt.

Užimtumo tarnyba apmoka:

  • mokymosi paslaugų teikimo išlaidas;
  • stipendiją Užimtumo tarnyboje registruotiems bedarbio statusu ir užimtiems (dirbantiems) asmenims;
  • kelionės į mokymo įstaigą (arba apgyvendinimo) ir sveikatos patikrinimo išlaidas tik registruotiems Užimtumo tarnyboje registruotiems bedarbio statusu.

Mokymai organizuojami Utenoje, Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Kai kurias mokymo programas galima mokytis ir nuotoliniu būdu.

Visų programų bei mokymų tiekėjų sąrašą ir aktualią informaciją rasite čia: https://uzt.lt/mokymai/parama-mokymuisi/auksta-pridetine-verte-kurianciu-kvalifikaciju-ir-kompetenciju-igijimas/327

Daugiau informacijos tel. (8 700) 78371, el. p. [email protected], Gedimino g. 2, Skuodas

Užimtumo tarnybos Palangos skyrius

Atsiliepimai

Komentuoti