VšĮ Skuodo informacijos centras

Lenkimų kanalai (pėsčiųjų SOLO žygis)

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Vidutinis
16 km
3.5 val.
Maršruto danga
5% Asfaltas
40% Žvyrkelis
55% Miško kelias

Maršrutas vedantis jus šalia Latvijos sienos, kirsdamas Marginininkų botaninį – zoologinį draustinį. Žygį pradėsite nuo Lenkimų poilsiavietės, kuri apsupta pušynų, čia po žygio grįžę galėsite pailsėti pavėsinėje, atsivėsinti kojas pamerkus į tvenkinio vandenį. Žygio danga įvairi. Keletą kilometrų eisite miško takais bei žvyrkeliais. Kirsite ne vieną vandeningą ir klaidinantį kanalą. Priklausomai nuo oro sąlygų gali tekti pasukti galvą kaip praeiti pro šiuos kanalus. Žygiuodami miško keliukais prieisite „Lenkimų bebryną“, teritorija su nedideliu apžvalgos bokšteliu iš kurio galima stebėti bebrų veiklos paveiktą kraštovaizdį. Visai netoli praeisite ir išlikusias kapinaites. Toliau laukia įspūdingai gražūs miško keliukai, pačioje pabaigoje žvyruotas keliukas link poilsiavietės.
Žygis skirtas tiems, kuriems ne tik patinka būti miškingose teritorijose, bet ir nori šiokio tokio iššūkio žygiuojant šlapiose vietovėse, nelygia danga, ypatingai kertant miško kanalus.

Maršruto atstumas ~17 km.
Žygis radialinis – išėjus grįšite į tą pačią vietą.
Vietoje jūsų niekas nelauks ir nepasitiks.

Trasa nėra sužymėta, naviguosite tik telefone esančio žemėlapio pagalba, prieš žygiuojant įsitikinkite, kad įrenginys tinkamai veikia.

Plačiau kaip naudotis žemėlapiu rasite čia: https://www.infoskuodas.lt/index.php?module=editable&action=separated&id=280


PAPILDOMA INFORMACIJA

Pasirūpinkite tinkama avalyne. Vietomis priklausomai nuo oro sąlygų gali būti itin šlapia.
Eidami keliais, nepamirškite laikytis kelių eismo taisyklių, pėsčiųjų pareigos.
Jei turite klausimų, rašykite mums FB, el. paštu [email protected], ar tiesiog paskambinkite +37061826628.

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones