VšĮ Skuodo informacijos centras

LT16

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Lengvas
16 km
4.5 val.
4
Maršruto danga
65% Asfaltas
35% Žvyrkelis
1% Miško kelias
1% Vienvėžis

LT16 - tai simbolinis žygis Vasario 16-ąjai paminėti. Žygio maršrutas yra apytiksliai 16 kilometrų, ir jis nėra sudėtingas. Šis žygis yra tarsi gražus simbolis šventei, tačiau svetainėje liks ilgam, jeigu atsirastų norinčių jį ir ne šia proga išbandyti. Šis žygis nėra pažintinis.

Trumpai apie žygį: maršrutą pradėsite nuo Skuodo sveikatingumo tako, praeisite jaunimo slėnį, žygiuosite Skuodo jūros pašone, o pasiekę geležinkelio stotį, žygį tęsite pačiu geležinkeliu (čia rasite nuorodą į pilną žygį geležinkeliu, jeigu susidomėjote: https://www.infoskuodas.lt/marsrutai/aplink-skuoda-gelezinkelio-begiais-pesciuju-marsrutas/). Geležinkeliu eisite iki Latvijos sienos. Pasisveikinę su broliais latviais, suksitės atgal ir pro sodų bendriją „Skuodo pavasaris“ judėsite link Narvydžių kaimo. Narvydžiuose patariame užsukti prie paminklo partizanams. Tada lieka grįžti į Skuodą, o tam turite dvi opcijas: palei pagrindinį kelią nusiestą pėsčiųjų/dviračių taką aplinkeliu, arba einant pro sodų bendriją ir šiek tiek trumpinant kelią.

Linkime smagaus pasivaikščiojimo ir gerų įspūdžių.

Maršruto žymėjimas

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones