VšĮ Skuodo informacijos centras

"Kas tas motobuols i"

Susipažinkite su neeiline sporto šaka – motobolu.
Motobolas – futbolas su motociklu. Sunku įsivaizduoti, ar ne? Riaumojantys motociklai, greitas kamuolio varymas, techniški manevrai, kurie atima kvapą žiūrovams bei sirgaliams. Dabar turite progą iš dar arčiau susipažinti su šia sporto šaka. Ekskursijos metu iš arti pamatysite kaip vyksta motobolo treniruotė, būsite supažindinti su istorija, motobolo raida, taisyklėmis, visa atributika bei geležiniais žaidėjų žirgais – motociklais. Siūlome patiems išmėginti motociklą, pavarinėti kamuolį, sužaisti trumpas varžybas.
 
Taip pat kviečiame atvykti pasižiūrėti oficialias motobolo rungtynes, o po rungtynių susitikti su žaidėjais, pasidalinti įspūdžiais, apžiūrėti motociklus bei apvažiuoti motodromo aikštę motociklu!
 
Ekskursijos vykdomos nuo gegužės 15 d. iki spalio 1 d. Antradieniais, ketvirtadieniais nuo 18.30 val. (pagal susitarimą galima pasirinkti ir kitą dieną), adresu Sportininkų g. 17, 98101 Skuodas.
Ekskursijos trukmė – iki 1 val.
Ekskursijos kaina sutartinė, priklausomai nuo žmonių grupės skaičiaus. Dėl informacijos kreipkitės į VšĮ Skuodo informacijos centrą.

Atsiliepimai

Komentuoti