VšĮ Skuodo informacijos centras

„Kaštonas“

Kaimo sodybos
Kaimo turizmo sodyba „Kaštonas" – moderni sodyba akmenų sostinėje – Mosėdyje, Skuodo rajone. Tai puiki vieta šeimos šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, draugų susitikimams, taip pat įmonių renginiams – konferencijoms ar seminarams.
 
Sodyboje „Kaštonas" yra dvi pokylių salės viena šalia kitos – atskiri pastatai, talpinantys didžiojoje salėje iki 80 žmonių, taip pat yra baras, 2 WC, rūbinė, kondicionierius, televizorius, multimedia, mažojoje salėje telpa iki 40 žmonių, yra atskira virtuvė, kurioje gali šeimininkauti ir patys svečiai. Taip pat dirba profesionali virtuvė, aptarnaujantis personalas. Rengiame banketus, furšetus. Jūsų patogumui tortus ir pyragus užsisakyti galite ir pas mus esančioje kepykloje.
 
      Liks nenusivylę pirčių mėgėjai. Sodyboje yra net trys skirtingos pirtys: rusiška, turkiška, japoniška, yra kubilas. Pirtis – puiki pramoga visais metų laikais!
       Aktyvaus poilsio mėgėjai taip pat nenuobodžiaus: yra krepšinio, lauko teniso aikštelė, baseinas.
     Yra puikios sąlygos nakvynei. Jūs galėsite apsistoti 4 atskiruose pastatuose, išsidėsčiusiuose atokiau vienas nuo kito, kuriuose yra šiuolaikiškai ir patogiai įrengta 14 numerių, juose telpa 50 žmonių. Atskiruose pastatuose įrengtos 2 virtuvės, kuriose gali šeimininkauti sodybos svečiai.
      Užsakius visą sodybą, nebus jokių pašalinių žmonių (sodyba privačioje teritorijoje). Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.
     Tad švęskite savo šventes, pramogaukite kaimo turizmo sodyboje „Kaštonas", o mes pasistengsime, kad Jūs ir Jūsų svečiai būtų laimingi! Juk Kaštonas – tai laimės simbolis!

Atsiliepimai

Komentuoti