VšĮ Skuodo informacijos centras

Žygis visai šeimai “Kurgi pabėgo tas Kalėdų senelis?”

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Lengvas
1.6 km
< 10 min.
Maršruto danga
15% Asfaltas
85% Žvyrkelis

Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynes, ieškoti paslėpto lobio, o gal jiems taip pat patiktų susekti ir patį Kalėdų senelį? Jis jau suplanavo savo atvykimą iš Laplandijos į mūsų miestą ir dalyvaus eglutės įžiebimo šventėje. Tačiau neleiskime jam išvykti dar kartą nesusitikus ir nespėjus išdalinti dovanėlių visiems jo laukusiems vaikučiams.
Tad pirmą kartą Skuode bus „paieškomas“ Kalėdų senelis! Gal pavyks mums jį rasti, ir kiek anksčiau šiais metais gauti dovanas? O gal tiesiog pakalbinti ir pamatyti iš labai arti?
Daug mažų nykštukų, pasišviesdami sau kelią su prožektoriais: rankose, ant galvų, ar kas dar kaip išmano, eis ieškoti Kalėdų senelio.
Gal Senelis kiek prisnūdo, gal paslydo, o gal susirgo? Padėkime jam rasti kelią ir nepamiršti mūsų mažųjų skuodiškių bei Skuodo svečių.
Senelio paieškos bus vykdomos gruodžio 10 d., 17:00 val. startuojant Skuodo miesto parke, prie beždžionių tilto. Trasa nusimato draugiška mažoms pėdutėms – 1,5 km.
Mažuosius dalyvius raginame pasiimti sau į kompaniją tėtį, mamą, močiutę ar senelį, siūlome  visiems apsirengti ir apsiauti šiltai bei nepamiršti prožektoriaus.
Pasižymėkime šią datą kalendoriuje, ir iki pasimatymo!Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones